Објављено: Нед, окт 13th, 2013

Програмска схема

Радио Беседа сатница – НЕДЕЉА

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00
08:00 У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија
10:00
11:00
12:00
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 Беседа
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Ризница (Реприза)
15:00
15:30 Беседа
16:00 Adagio (Премијера)
17:00 Сазвучја (Премијера) Пренос – Бденије(П)
18:00  Пренос – Вечерња служба
18:45
19:00
19:30 Светогорско појачко предање (Премијера)
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00
21:10
21:30 Беседа
22:00 Осми дан (Премијера)
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – ПОНЕДЕЉАК

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење
08:00 Јутарњи програм У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Гост радија (Премијера)
11:00
12:00 Вести
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 КиМ Хроника (Премијера) Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Филигран (Премијера)
15:00 Вести
15:30 Беседа (П)
16:00
17:00 Предавање (Премијера) Пренос – Бденије (П)
18:00 Пренос – Вечерња служба
18:45 Старечник
19:00 Вести
19:30 Хришћанство и технологија (Премијера)
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Вести
21:10 Акатист (Реприза)
21:30 Беседа (П)
22:00 Уштимавање (Реприза)
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – УТОРАК

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење
08:00 Јутарњи програм У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Пчеле и мед (Премијера)
11:00
12:00 Вести
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Ризница (Премијера)
15:00 Вести
15:30 Светогорско појачко предање (Реприза) Беседа (П)
16:00 Изабери веронауку (Премијера)
17:00 Живети по Јеванђељу (Премијера) Пренос – Бденије (П)
18:00 Пренос – Вечерња служба
18:45 Старечник
19:00 Вести
19:30
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Вести
21:10
21:30 Беседа (П)
22:00 Adagio (Реприза)
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – СРЕДА

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење
08:00 Јутарњи програм У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Предавање (Реприза)
11:00 Живети по Јеванђељу (Реприза)
12:00 Вести
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 Благодарење (Премијера) Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Наши у свету (Премијера)
15:00 Вести
15:30 КиМ Хроника (Реприза) Беседа (П)
16:00
17:00 Препознавање (Премијера) Пренос – Бденије (П)
18:00 Пренос – Вечерња служба
18:45 Старечник
19:00  Вести
19:30 Лекар душе (Премијера)
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Вести
21:10 Акатист (Реприза)
21:30 Беседа (П)
22:00
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – ЧЕТВРТАК

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење
08:00 Јутарњи програм У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Оче да те питам (Премијера)
11:00 Препознавање (Реприза)
12:00 Вести
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 Благодарење (Реприза) Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Пчеле и мед (Реприза)
15:00 Вести
15:30 Беседа (П)
16:00 Оче да те питам (Реприза)
17:00 Живети по Јеванђељу (Премијера) Пренос – Бденије (П)
18:00 Пренос – Вечерња служба
18:45 Старечник
19:00 Вести
19:30
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Вести
21:10
21:30 Беседа (П)
22:00 Сазвучја (Реприза)
23:00 Оче да те питам (Реприза) У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – ПЕТАК

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење
08:00 Јутарњи програм У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Гост Радија (Реприза)
11:00 Живети по Јеванђељу (Реприза)
12:00 Вести
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00  Хришћанство и технологија (Реприза) Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00
15:00 Вести
15:30 Беседа (П)
16:00
17:00 Филигра (Реприза) Пренос – Бденије (П)
18:00 Пренос – Вечерња служба
18:45 Старечник
19:00  Вести
19:30
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Вести
21:10 Акатист (Премијера)
21:30 Беседа (П)
22:00 Уштимавање (Премијера)
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије

Радио Беседа сатница – СУБОТА

06:00 Химне
06:10 Тропар дана
06:20 Светачник
06:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
06:45 Старечник
07:00 Пренос – Јутрење и свете Литургије
08:00 У сусрет празнику (Р)(П)
09:00 Пренос – Света Литургија (П)
10:00 Под лупом (Премијера)
11:00 Изабери веронауку (Реприза)
12:00
12:10 Тропар дана
12:20 Светачник
12:30 Јеванђеље дана,Паримија,Синаксар
12:45 Старечник
13:00 Лекар душе (Реприза) Беседа (П)
13:10 У сусрет празнику (Р)(П)
14:00 Наши у свету (Реприза)
15:00
15:30 Беседа (П)
16:00
17:00 Пренос – Бденије
18:00
18:45
19:00  Под лупом (Реприза)
19:30
20:00
20:30 Ранко Поспанко
21:00 Филигран (Реприза)
21:10
21:30 Беседа (П)
22:00
23:00 У сусрет празнику (П)
24:00 Химне

 У времену од поноћи до 5 часова изјутра, репризирамо дневне емисије