Објављено: Чет, апр 27th, 2017

XXV КОНКУРС „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБАˮ – РЕЗУЛТАТИ

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, Коло српских сестара Епархије бачке, Одбор за веронауку Епархије бачке, Центар за ликовно васпитање деце и омладине Војводине и Удружење војвођанских учитеља, објављују резултате XXV КОНКУРСА „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБАˮ

 

XXV КОНКУРС
ЗА НАЈБОЉЕ ЛИТЕРАРНЕ РАДОВЕ НА ТЕМУ
СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА
Тема: СВЕТИ САВА

РЕЗУЛТАТИ НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА ЗА УЗРАСТ 1-4. РАЗРЕД

1. НАГРАДА
Рад бр. 144 – ЛЕА БЕЛИЋ 4.р.
ОШ „Андра Савчић“, Ваљево
Ментор:Данијела Шибалић

2. НАГРАДА
Рад бр. 128 – НЕДА ПЕТРОВИЋ 4.р.
ОШ „Андра Савчић“, Ваљево
Ментор: Вероучитељ Иван Јовановић

3. НАГРАДА
Рад бр. 76 – СОФИЈА МИЛЕНКОВИЋ, 4.р.
ОШ „Иво Лола Рибар“,Бегаљица
Ментор:вероучитељица Јелена Кијачић

1. НЕВЕНОВА НАГРАДА
Рад бр. 34 – АНЂЕЛА ПОПОВИЋ 2.р.
ОШ “Десанка Максимовић“, Горњи Милановац
Ментор:Мирјана Вучетић

ПОХВАЛА
Рад бр. 79 – САЊИН ЛАЗИЋ 4.р.
ОШ „Бранко Миљковић“, Ниш
Ментор:Ана Младеновић

ПОХВАЛА
Рад бр. СОФИЈА МАТОВИЋ 4.р.
ОШ „Цар Константин“, Ниш
Ментор:Мила Глинтић

ПОХВАЛА
Рад бр.12 – ЛАЗАР ЛУКИЋ 2.р.
ОШ „Јанко Веселиновић“, Шабац
Ментор:Жељка Бојић

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:
Драгутин Бег, наставник, књижевник
Сања Станковић, учитељица
Никола Дувњак, вероучитељ
Верица Мајсторовић, вероучитељица
Драгана Глоговац, просветна саветница Школске управе Нови Сад Министарства просвете Републике Србије
Вера Стојшић-Гашпаровски, учитељица, председница удружења војвођанских учитеља (председница жирија)

РЕЗУЛТАТИ НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА ЗА УЗРАСТ 5-8. РАЗРЕД

1. НАГРАДА

Рад бр. 166. Татјана Динић, 8.разред

ОШ “Велизар Станковић Корчагин“, Каоник код Крушевца

Наставник: Јасмина Ђорђевић

2. НАГРАДА

Рад бр. 84. Стефан Ђоловић, 6.разред

OШ „Свети Георгије“, Уздин

Наставник: Марија Трајковић

3. НАГРАДА

Рад бр. 21. Андреа Бркља, 9.разред

ЈУ ОШ „СОКОЛАЦ“, Соколац

наставник: Наташа Цвијетић

ПОХВАЛА
Рад бр. 62. Катарина Ковачевић, 7.разред

ОШ “Васа Чарапић“ , Бели Поток

наставник: Снежана Стојановић

Рад бр. 37. Братислав Ђорђевић, 8.разред
ОШ“Петар Тасић“ , Лесковац
наставник: Биљана Цакић
Рад бр. 11. Maркo Joвановић, 7.разред

ОШ ,,Старина Новак“, Београд

наставник: Марија Марковић

Награђени наставник

Јасмина Ђорђевић,

ОШ “Велизар Станковић Корчагин“, Каоник код Крушевца

Снежана Стојановић,

ОШ “Васа Чарапић“ , Бели Поток

Специјална награда

Рад бр. 199.Сара Јовић, 8.разред

ОШ“Љупче Николић“, Алексинац

наставник: Сандра Ђорђевић
Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

Марина Жинић Илић, књижевница, (председница жирија)
Весна Пругић Милеуснић, проф. српског језика и књижевности
Драгољуб Мајсторовић, вероучитељ
Драгана Машић, дипл. теолог, вероучитељица
Наталија Станковић, проф. књижевности, вероучитељица
Драгана Глоговац, саветница, Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, Школска управа Нови Сад
РЕЗУЛТАТИ НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА СРЕДЊА ШКОЛА

1. НАГРАДА

Рад бр. 69. Миона Томић, 2. разред

Гимназија Лесковац, Лесковац

Професор: мр Биљана Мичић

2. НАГРАДА

Рад бр. 101. Јована Ковач, 3.разред

Економско-трговинска школа “Јован Трајковић“, Зрењанин

Професор: Татјана Бачановић

3. НАГРАДА

Рад бр. 75. Невена Јаћимовић, 3.разред

Гимназија Врњачка Бања, Врњачка Бања

Професор: Данијела Брђовић

Похвале

Рад бр. 91. Ивана Данковић, 2.разред

Прва економска школа, Београд

Професор: Весна Брдаревић

Рад бр. 53.Миа Шијаковић, 2.разред
ЈУ Гимназија “Јован Дучић“, Требиње
Професор: мр Веселинка Кулаш

Рад бр. 73. Марија Томић, 2.разред

Гимназија Лесковац, Лесковац

Професор: мр Биљана Мичић

Награђени професор

мр Биљана Мичић
Гимназија Лесковац, Лесковац

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

др Јасмина Пивнички, професор књижевности, председница жирија
Јован Салаћанин, вероучитељjovansalacaninkatiheta@gmail.com
Олга Динић, чланица КСС Епархије бачке
Славица Боројевић, вероучитељица
Гордана Димић Манојловић, вероучитељица
Злата Јовић, саветница, Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије, Школска управа Нови Сад

Изложба радова и свечана додела признања за најуспешније литерарне, ликовне и калиграфске радове ученика основних и средњих школа Републике Србије, Републике Српске и расејања поводом

XXV конкурса „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“

одржаће се у СТШ „Милева Марић Ајнштајн”, Гагаринова 1 Нови Сад, 13. маја (субота) 2017. године са почетком у 12.00 часова

Награде преузети лично на завршној свечаности.

Радујемо се Вашем присуству.

​НАГРАЂЕНИ РАДОВИ НА 25. ИЗЛОЖБИ СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА – ЛИКОВНИ КОНКУРС
КАТЕГОРИЈА ПРЕДШКОЛАЦА

1. НАГРАДА
Михајло Пејић, 5 година, Ликовна радионица БЛОК АРТ, Нови Сад
ментор: Љубица Танкосић
2. НАГРАДА
Тијана Тончев, 6 година, Сликарски атеље Морариу, Вршац
ментори: Даниела Морариу, Доминика Морариу
3. НАГРАДА
Милица Жужа, 4.5 године, ПУ “Радосно детињство“, Вртић “Бубамара“,
Нови Сад, ментори: Соња Брегун, Владислава Вучић

КАТЕГОРИЈА ОСНОВНИХ ШКОЛА-НИЖИ РАЗРЕДИ

1. НАГРАДА
Матиа Марковић, 1. разред, ОШ “Дринка Павловић“, Београд
ментор: Мерима Јовановић
2. НАГРАДА
Доминик Милкович, 2. разред, ОШ “Петефи Шандор“’, Хајдуково
ментор: Естер Салаи
3. НАГРАДА
Тимеа Габрић, 3. разред, ОШ “Ј. Ј. Змај“, Суботица
ментор: Емилија Грубанов Мартинек

КАТЕГОРИЈА ОСНОВНИХ ШКОЛА –ВИШИ РАЗРЕДИ

1. НАГРАДА
Никола Гујаничић, 8. раз:, ОШ “Живко Љујић“, Нова Варош
метор: Милка Лојаничић
Вељко Ресавац, 8. разред, ОШ “Академик Радомир Лукић“, Милошевац
ментор: Тања Павловић Панов
Димитрије Пешић, 6. разред, Образовно-креативни центар “Рестарт“
Велика Плана, ментор: Снежана Гроздановић

2. НАГРАДА
Ленка Раковић, 8. разред, ОШ “Петефи Шандор“, Нови Сад
ментор: Марта Бутерер Киш
Анастасија Јоксимовић, 6. разред, ОШ “Свети Сава“, Велика Плана
ментор: Живослав Јовановић
Давид Лукач, 5. раз; ОШ “Растко Немањић Свети Сава“, Нова Пазова
ментор: Гордана Матић

3. НАГРАДА
Сташа Трајковић, 6. разред, ОШ “Соња Маринковић“, Нови Сад
ментор: Снежана Гут
Ивана Костић, 13 година, ОШ “Вук Караџић“, Власеница, Република Српска
ментор: Његош Арнаут
Стеван Дукић, 5. разред, ОШ “Прва војвођанска бригада“, Нови Сад
ментор: Георг Реџек

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ ШКОЛА
1. НАГРАДА
Рената Рикић, 1. разред, Медицинска школа Добој, Добој
Република Српска, ментор: Самојко Цвијановић

2. НАГРАДА
Ана Петрић, 2. разред, Школа за негу лепоте, Београд
ментор: Даница Ракочевић

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ УМЕТНИЧКИХ И СТРУЧНИХ ШКОЛА
1. НАГРАДА
Наташа Ђорђевић, 1. разред, Школа за дизајн текстила, Београд
ментор: Светлана Тошић
2. НАГРАДА
Јана Крстић, 1. разред, Школа за текстил и дизајн, Лесковац
ментор: Емилија Маринковић
3. НАГРАДА
Немања Станковић, 3. разред, Школа за текстил и дизајн, Лесковац
ментор: Емилија Маринковић

НАГРАДА ЧАСОПИСА “МАШТАЛИЦА“
Исидор Аврамов, 5 година, Ликовна радионица БЛОК АРТ, Нови Сад
ментор: Љубица Танкосић

НАГРАДА ЧАСОПИСА “НЕВЕН“
Анђела Божић, 1. разред, ОШ “Свети Георгије“, Уздин
ментор: Татјана Романов

НАГРАДА ЛИКОВНОМ ПЕДАГОГУ ЗА КОЛЕКЦИЈУ РАДОВА
Милка Лојаничић, ОШ “Живко Љујић“, Нова Варош
Љубица Танкосић, Ликовна радионица БЛОК АРТ, Нови Сад

Чланови комисије за вредновање радова ученика:

МИЛОВАН МИОДРАГОВИЋ, протопрезвитер, Нови Сад

МАРТА БУТЕРЕР КИШ, наставник ликовне културе, Нови Сад

МИЛИЦА ВОЈВОДИЋ, асистент за ужу научну област Педагошке науке- Методика ликовног васпитања и образовања, Академија уметности, Нови Сад

ВИКТОРИА ЧИКОШ, сарадник за ликовно, ПУ “Радосно детињство“, Н.Сад

ГОРДАНА ДИМИЋ -МАНОЈЛОВИЋ, вероучитељ, координатор Конкурса

ФЕДИ ЕВА, Центар за ликовно васпитање, Нови Сад

Изложба радова и свечана додела признања за најуспешније литерарне, ликовне и калиграфске радове ученика основних и средњих школа Републике Србије, Републике Српске и расејања поводом

XXV конкурса „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“

одржаће се у СТШ „Милева Марић Ајнштајн”, Гагаринова 1 Нови Сад, 13. маја (субота) 2017. године са почетком у 12.00 часова

Награде преузети лично на завршној свечаности.

Радујемо се Вашем присуству.

XXV КОНКУРС „Светосавље и наше доба“ – 2017.

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ КАЛИГРАФСКИХ РАДОВА

У КАТЕГОРИЈИ   1- 2. РАЗРЕД

  1. НАГРАДА

ВАНЕСА  ГРОСУ 1.р.

ОШ  „Свети Георгије“, Уздин

Ментор: Татјана Романов

 

  1. НАГРАДА

КАЈА МИЉКОВИЋ  1.р.

ОШ „Дринка Павловић“, Куршумлија

Ментор: Танкосава Милановић

 

  1. НАГРАДА

ЖЕЉАНА НЕДЕЉКОВИЋ, 1.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Снежана Димитријевић

 

Награда часописа „Невен“ – НЕВЕНОВА  НАГРАДА

ЛЕНКА  ЧУПИЋ, 1.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

 

ПОХВАЛА

САРА ФИЛИПОВИЋ  1.р.

ОШ „Дринка Павловић“, Куршумлија

Ментор: Танкосава Милановић

ДУШАН КРСТИЋ 2.р.

ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац

Ментор: Гордана Јаневска

СТРАХИЊА МИШЕЉИЋ 2.р.

ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац

Ментор: Гордана Јаневска

 

ИЗЛОЖЕНИ РАДОВИ:

АНЂЕЛИЈА ПЕТРОВИЋ 1.р.

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Весна Марковић

ЖУЖАНА  БАШИЋ ПАВЛОВИЋ 1.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, Суботица

Ментор: Ката Нађ Варга

ЈОВАН ПЕТКОВИЋ 2.р.

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски

ЛАРА ПРЕРАДОВИЋ 2.р.

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски

ЛУЦИЈА  МЛАДЕНОВИЋ 1.р.

ОШ „Дринка Павловић“, Куршумлија

Ментор: Танкосава Милановић

САРА САВИЋ 2.р.

ОШ „Анта Богићевић“, Лозница

Ментор: Драгана Деспотовић (вероучитељица)

СТРАХИЊА  ЖИЖАК 2.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

СУЗАНА ЂОРЂАШ 2.р.

ОШ „Браћа Стефановић“, Неузина

Ментор: Катарина Сотировић

ТАТЈАНА ДИМИТРИЈЕВИЋ

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Снежана Димитријевић

 

Награђен наставник

ТАНКОСАВА МИЛАНОВИЋ

ОШ „Дринка Павловић“, Куршумлија

 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ КАЛИГРАФСКИХ РАДОВА 

У КАТЕГОРИЈИ   3 -4. РАЗРЕД

 

  1. НАГРАДА

МИХАЈЛО ДРАГИЋ 4.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

 

  1. НАГРАДА

ЈАНА МЕСАРОВИЋ 3.р.

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић

 

  1. НАГРАДА

ЛАНА ЦВЕТКОВИЋ 3.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Снежана Димитријевић

 

ПОХВАЛА

ЈОВАНА ДУКИЋ 3.р.

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић

МИЛА ПОПОВ  3.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ксенија Перкучин

НИКИТА НИНИЋ  3.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ксенија Перкучин

 

ИЗЛОЖЕНИ РАДОВИ:

ДУЊА СЛАВНИЋ 4.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ката Нађ Варга

ЉУБИША СОФРИЋ 3.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ката Нађ Варга

САЊА САВИН 3.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ксенија Перкучин

СОФИЈА  ИЛИЋ 4.р.

ОШ „Раде Додић“, Милутовац

Ментор: Снежана Марковић

 

Награђен наставник

СЛАВИЦА ПЕТРОВИЋ

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

 

 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ  КАЛИГРАФСКИХ РАДОВА 

У КАТЕГОРИЈИ  5 – 8. РАЗРЕД

  1. НАГРАДА

МИЛИЦА  ЧОЛИЋ  7.р..

ОШ  „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић

 

  1. НАГРАДА

ВУКАШИН ДРАГИЋ  7.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

 

  1. НАГРАДА

АНЂЕЛА ДРОБАЦ  8.р.

ОШ  „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић

 

ПОХВАЛА

МИЛАНА  ЖАКУЛА  6.р.

ОШ „Вук Караџић“, Дероње

Ментор: Мирјана Мићић

НЕМАЊА СТАНОЈКОВИЋ 6.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

СНЕЖАНА МИЛОВАЦ  7.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

 

 

 

ИЗЛОЖЕНИ РАДОВИ:

АНА СТАНОЈКОВИЋ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

АНЂЕЛА ЈЕЛИЋ 7.р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

АНЂЕЛА ПАЛЕНКАШ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

БИЉАНА  ВОЈВОДИЋ 5.р.

ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево

Ментор: Сања Станојевић

БОГДАН СТАНКОВИЋ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

ГОРДАНА  СОФРИЋ  6.р.

ОШ „Сечењи Иштван“, ПО Келебија, Суботица

Ментор: Ката Нађ Варга

ДУШАН  МАРИНКОВИЋ 5.р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

ЕМИЛИЈА СТОЈИЉКОВИЋ  5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

ЈЕВРОСИМА КАУРИН 7.р.

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић

ЈЕЛИСАВЕТА  ВОЈИНОВИЋ 7.р

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор:Александра Драгић.

ЈОВАНА МИЛОСАВЉЕВИЋ 7.р.

ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево

Ментор: Сања Станојевић

КАТАРИНА ЧОЛИЋ 5.р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

КРИСТИНА СТАНОЈКОВИЋ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

МАРИЈА ВАСИЉЕВИЋ 6.р.

ОШ „Миодраг Миловановић Луне“, Каран

Ментор: Слађана Миловић

МАРИЈА ВУКАЈЛОВИЋ 6.р.

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић – Гашпаровски

МАРИЈАНА  ИГЊАТОВИЋ  5. р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

МАРИЈА НОВАКОВИЋ 7.р

ОШ „Живко Томовић“, Доња Шаторња

Ментор: Адријана Ђокић Ристић и Никола Благојевић

МАША ИВАНОВ 9.р.

ОШ „Светозар Милетић“, Тител

Ментор: Стево Диклић

МИЛИЦА КОЈИЋ  7.р.

ОШ „Краљ Александар Карађорђевић“, ПО Рибари, Мачвански Прњавор

Ментор: Марија Симић

МИЛИЦА СТАНИМИРОВИЋ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

НЕВЕНА ПЕТРОВИЋ 8.р.

ОШ „Др Јован Цвијић“, Смедерево

Ментор: Сања Станојевић

НЕМАЊА РАКИЋ (САША)  8.р.

ЈУОШ „Коста Тодоровић“, Скелани-Сребреница

Ментор: Ивана Сарић Деспотовић

НИКОЛИНА  ВАСИЋ  7.р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

ТЕОДОРА ВРУЋКИЋ  5.р.

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић

ТИЈАНА  СТОЈЧЕВИЋ 5.р.

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Др Марија Бјељац

 

Награђени наставници

АЛЕКСАНДРА ДРАГИЋ

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

ДАНКА МИЛИЋЕВИЋ

ОШ  „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

 

 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ КАЛИГРАФСКИХ РАДОВА

У КАТЕГОРИЈИСРЕДЊЕ ШКОЛЕ

 

  1. НАГРАДА

МИЛАН ВЕЛИЧКОВИЋ 2.р.

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица.

Ментор: Јелена Нешић

 

  1. НАГРАДА

КАТАРИНА  МАРИНКОВИЋ  3.р.

Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић – Панов

 

  1. НАГРАДА

ФИЛИП  ПАРАГ  3.р.

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: Др Јасмина Пивнички

 

ПОХВАЛА

КАТАРИНА  СТАНОЈЛОВИЋ 2.р.

Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић – Панов

НИКОЛИНА ПАШИЋ 4.р.

ЈУ СШЦ „Василије Острошки“, Соколац (Република  Српска)

Ментор: Соколка Грујић

АЊА  ЈАНЧИЋ 2.р..

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица.

Ментор: Јелена Нешић

 

ИЗЛОЖЕНИ РАДОВИ:

АЛЕКСАНДРА  ПЕТРОВИЋ  2.р.

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица.

Ментор: Јелена Нешић

АНАБЕЛА СТЕВИЋ  2.р.

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: Др Јасмина Пивнички

ДИАНА СЕКУЛИЋ 3.р.

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: Др Јасмина Пивнички

ЈОВАНА  ЂУРЂЕВИЋ  2.р.

Гимназија Врњачка Бања

Ментор: Биљана Марковић Крагуљац

ЛАЗАР  РУДЕЖ  2.р.

Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић-Панов

ПЕТРА ТЕЛЕНТА  3.р.

Српска православна општа гимназија Загреб (Република Хрватска)

Ментор: Петра Пушкар

РАЈНА ЛАТИНОВИЋ  4.р.

ЈУ Гимназија Градишка (Република Српска)

Ментор: Дијана Миленковић

ТАМАРА МИЛУТИНОВИЋ 3.р.

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: Др Јасмина Пивнички

 

Награђени  наставници

ДР ЈАСМИНА ПИВНИЧКИ

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

ЈЕЛЕНА НЕШИЋ

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица.

ТАЊА ПАВЛОВИЋ – ПАНОВ

Гимназија Велика Плана

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ  КАЛИГРАФСКИХ  РАДОВА 

У КАТЕГОРИЈИ – СРЕДЊЕ  УМЕТНИЧКЕ И СТРУЧНЕ  ШКОЛЕ

 

 

  1. НАГРАДА

АНАСТАСИЈА  МИТРОВИЋ 3.р.

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор:Наташа Јовановић

 

  1. НАГРАДА

ЈЕЛЕНА ВЕСЕЛИНОВИЋ 3.р.

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор:Наташа Јовановић

 

  1. НАГРАДА

МИЛИЦА СТОЈАДИНОВИЋ3.р.

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор:Наташа Јовановић

 

ПОХВАЛА

ЈОВАН ИВАНОВ  3.р.

Технолошка школа Бања Лука

Ментор: Дијана Сладојевић Тркуља

КАТАРИНА МИХАЈЛОВИЋ   4.р.

Школа за текстил и дизајн, Лесковац

Ментор: Ана Ванушић

ЛУКА  ИЛИЧИЋ  3.р.

ТШ „Милева Марић Ајнштајн“, Нови Сад

Ментор: Славица Белић

 

 

ИЗЛОЖЕНИ РАДОВИ:

 

БРАНКО  ГАЛИЋ  2.р.

Технолошка школа Бања Лука

Ментор: Дијана  Сладојевић – Тркуља

ВАЛЕНТИНА  МРВЕЉ  3.р.

Технолошка школа Бања Лука

Ментор: Дијана  Сладојевић – Тркуља

ИВАНА ЂУКИЋ  4.р.

Технолошка школа Бања Лука

Ментор: Дијана  Сладојевић – Тркуља

ИРЕНА  ТАСИЋ  2.р.

Школа за текстил и дизајн, Лесковац

Ментор: Ана Ванушић

КСЕНИЈА СТАНКОВИЋ  2.р.

Уметничка школа, Ниш

Ментор: Марија Радосављевић

ЛАНА  КАТИЋ

Школа за дизајн „Богдан Шупут“, Нови Сад

Ментор: Александра  Тарбук

НАЂА  НАСТОСИЈЕВИЋ 3.р.

Уметничка школа, Ниш

Ментор:Данијела Давидовић

Ментор: Марија Радосављевић

ЊЕГОШ  КАТАНИЋ 2.р.

Школа за дизајн „Богдан Шупут“, Нови Сад

Ментор: Александра  Тарбук

ПЕТАР  ЋОСИЋ  3.р.

Школа за дизајн, Београд

Ментор: Слободанка Тодоровић

ТИЈАНА  СТЈЕПАНОВИЋ, 1.р.

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић

СВЕТИСЛАВ  ДЕСПОТОВИЋ  2.р.

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић

Награђен професор

НАТАША ЈОВАНОВИЋ

Школа примењених уметности, Шабац

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

ВЕРА СТОЈШИЋ-ГАШПАРОВСКИ, учитељица калиграф, председница удружења војвођанских учитеља (председница жирија и координаторка конкурса))

ГОРДАНА ДИМИЋ МАНОЈЛОВИЋ, вероучитељица (координаторка конкурса)

ДРАГАНА ГЛОГОВАЦ, просветна саветница Школске управе Нови Сад Министарства просвете Републике Србије

НАДА ЂУКАНОВИЋ, вероучитељица

САЊА СТАНКОВИЋ, учитељица

СВЕТОЗАР ПАЈИЋ ДИАК, калиграф

 

 

 

Изложба  радова и свечана  додела признања за најуспешније литерарне, ликовне и калиграфске радове ученика основних и средњих школа Републике Србије,  Републике Српске и расејања поводом

XXV конкурса  „СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА“

одржаће се  у СТШ „Милева Марић Ајнштајн”, Гагаринова 1  Нови Сад, 13. маја (субота) 2017. године са почетком у 12.00 часова

Награде преузети лично на завршној  свечаности.

Радујемо се  Вашем  присуству.